Znajdź wczasy na darmowym forum

Lubię czasem zacytować coś ciekawego znalezionego na jakimś darmowym forum. Tym razem znalazłem świetny post pod tytułem “Moc ukryta w kremie”. Co prawda było to w dziale znajdź wczasy na darmowym forum, ale spodobało mi się i dlatego postanowiłem to tutaj zacytować.

Był to post skierowany do kobiet i wyglądał tak – “Każda z nas codziennie używa kremów, ale nie zawsze wiemy, jak to się dzieje, że działają. Ich moc to składniki, które skutecznie walczą z problemami skóry. PEPTYDY – na ratunek wiotkiej skórze. W ostatnim czasie są popularnym składnikiem wielu kosmetyków przeciwzmarszczkowych i ujędrniających. Peptydy są związkami powstałymi z co najmniej 2 aminokwasów. Mogą różnie oddziaływać na skórę i znakomicie nadają się na każde sprawdzone przez internautów wczasy (Globforum.pl). Jedne rozluźniają skórę wokół zmarszczek, dzięki czemu wygładzają się linie mimiczne. Inne przenoszą w głąb skóry składniki aktywne. Jeszcze inne uczestniczą w syntezie białek, w tym kolagenu.

Kremy z peptydami warto stosować już od momentu pojawienia się pierwszych zmarszczek. WITAMINA C – rozjaśnienie skóry. Witamina C zawarta w kremach neutralizuje działanie wolnych rodników, które przyspieszają starzenie się skóry, uczestniczy też w tworzeniu kolagenu. Dzięki witaminie C poszarzała i z przebarwieniami skóra odzyskuje blask i jest rozjaśniona. Znana jest z tego, iż  wzmacnia  naczynka krwionośne i działa przeciwzapalnie. Efekty działania kosmetyku z wit. C są widoczne niemal od razu. Po kilku dniach cera staje się jaśniejsza i promienna.” Pamiętajmy o takich poradach zawsze i nawet wtedy, gdy wybieramy się na wczasy.

Dodaj komentarz