Zawody sportowe gdy ładna pogoda

Jedno z najpopularniejszych realisty show wyszło do ludzi. Uczestnicy programu Big Brother zostali pokazani światu na żywo. Stacja, która nadaje program odnotowała spadek zainteresowania.

Niestety mimo licznych ekscesów w środku popularność programu malała. Może wszystko dlatego, że podglądanie ludzi stało się czymś powszechnym? Istnieje masa stron internetowych, na których można oglądać o wiele więcej niż pokazują ludzi w programie. Są tam darmowe filmiki z śmiesznymi scenami. Dlatego też zostały zorganizowane zawody sportowe na świeżym powietrzu. Oczywiście jeśli dopisze ładna pogoda. Sport to zdrowie, wiadomo to od dawna. Jedyny problem polegał na tym, że trzeba było ułożyć taką list konkurencji, aby każdy z uczestników wziął w czymś udział i aby dziewczyny nie płakały nad stratą sztucznych paznokci i potarganymi włosami.

Zawody sportowe ogólnie dostępne to ciekawy sposób promocji. Zwłaszcza, że wszystko zostało połączone z dość dużą imprezą parku. Nikogo nie zdziwił fakt, że uczestnicy programu, tak naprawdę nie byli ogólnie dostępni i nie każdy mógł z nimi porozmawiać. Jakby tego było mało pogoda też nie sprzyjała. Około godziny 16 kiedy zabawa się rozkręcała i ludzie zaczynali się schodzić, zaczął padać deszcz.