Zainwestować w hotel

Razem z mężem chcieliśmy otworzyć własną firmę. Chcieliśmy pracować na własny rachunek, jednak nie mieliśmy pomysłu, w co zainwestować, bo nasza firma miała pewną przyszłość.

Kiedy pojechaliśmy odwiedzić naszych przyjaciół w górach, pomysł przyszedł do nas sam. Zatrzymaliśmy się na obiad w hotelu kilka kilometrów przed naszym celem. Kiedy jedliśmy, z rozmowy obok dotarła do nas informacja, że  jest to hotel na sprzedaż. Było to bardzo zastanawiające, biorąc pod uwagę ruch, jaki w nim panował. Lokalizacja doskonała więc na brak gości nie można było narzekać. Nasi przyjaciele powiedzieli nam, że hotel będzie sprzedany, gdyż syn, który go odziedziczył wpędził go w długi. Właściwie to roztrwonił w krótkim czasie to, co dostał od rodziców na start.

Po konsultacji z prawnikiem, i znajomym księgowym postanowiliśmy zakupić ten hotel, póki nie przejął go komornik i można go było kupić za bardzo korzystną cenę. W dość szybkim czasie zarobiliśmy na nim konkretne pieniądze. Po 3 lat postanowiliśmy go sprzedać. Na ogłoszenie sprzedam hotel odpowiedziały osoby, które chciały w nim urządzić dom schadzek. Na to nie mogliśmy się zgodzić i prowadzimy hotel do dzisiaj. Jest to naprawdę fajne miejsce na wypoczynek i zapraszam wszystkich chętnych do nocowania u nas.