World of Warcraft

world-of-warcraftNieczęsto się zdarza, że coś mnie zachwyca, szczególnie jak to jest związane z komputerami. Codzienna praca z komputerami, programami i internetem znieczuliła mnie zupełnie na wszystko.

Jednak wczoraj przez przypadek odgrzebałęm prezent jaki kiedyś dostałem – grę World of Warcraft i mocno się zdziwiłem. Nie wiem co mnie popchnęło do jej zainstalowania, ale nie dość, że to zrobiłem, do dodatkowo odszukałem jakiś darmowy serwer i zalogowałem się do niego. Tym samym przeniosłem się w wirtualny świat. To co tam zastałem, mimo iż nie znam jeszcze gry, zachwyciło mnie tak, że grałem do północy. Dziś oczywiście pierwsze co zrobiłem to poszukałem dobrych stron o World of Warcraft i zaczałem się wgryzać w zasady gry.

Pełnie szczęścia objawiła się, gdy dowiedziałem się, że można na tej grze zarabiać pieniądze. Zarabianie w internecie – zawsze o tym marzyłem. Nie sopodziewałem się , że może być tak przyjemne. Już to widzę jak będę kiedys pisał jakąś CV – zatrudnienie : gra w WoW. Przecież żadna praca nie hańbi i skoro można zarabiać na czymś co w dodatku sprawia ogromną przyjemność to chyba nie ma w tym nic złego i trzeba to robić dotąd aż rzeczywiście są z tego dobre pieniądze, które można przeznaczać na co się tylko chce.