Tapety na pulpit komputera

Każdy chciałby wiedzieć jak zarabiać w Internecie. Nie ma nic piękniejszego niż siedzieć sobie w swoim domowym zaciszu i jeszcze mieć za to płacone.

Ale prawda jest taka, że jeśli się nie ma zawodu, który można wykonywać na domowym komputerze, a potem przesyłać tylko rezultaty  swojej pracy, to raczej praca w Internecie nie jest zachęcająca. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Chcąc zarobić parę groszy przed wakacjami szukałem zajęcia, które mogę wykonywać przez internet. Na pewnej stronie poszukiwali osób, które chciałyby wypełniać ankiety internetowe. Rejestracja była za darmo więc się zapisałem. Wypełniłem na początek chyba 30 stron pytań. Wszystko po to aby mieć większe szanse do zaproszenia do ankiety.

Później na mojego maila przychodziły zaproszenia do ankiet, które przyjmowałem. Ale na sześć z dziesięciu przypadków na koniec ankiety, którą już wypełniłem wyświetlała mi się wiadomość, że mają za dużo osób o podobnych kryteriach. Zwykłe oszustwo po prostu. Znalazłem inna pracę. Teraz kładę tapety na pulpit nie tylko komputerów (Tapeciarz.net) i wykonuje inne drobne prace remontowe. Ja nie lubię dostawać nie chcianych wiadomości na moją skrzynkę pocztową, ale w tym przypadku raczej nie jestem oryginalny bo przecież chyba nikt tego nie lubi.