Kategoria: reklama

Plisy a zwykłe rolety – najważniejsze różnice

W dzisiejszych czasach wybór w zakresie osłon okiennych jest ogromny, co daje spore możliwości wykorzystania ich w różnego rodzaju aranżacjach. Wymienić można wiele ich rodzajów – w tym kontekście zaś bardzo często padają takie nazwy jak rolety oraz plisy. To […]

Reklama futbolu i premierleague

Kocham raty zero procent! – usłyszałam z ust kolegi. Miło usłyszeć zapewnienia o uczuciach z ust płci męskiej, czemu jednak emocje te kieruje do procentów? Odpowiedź była zaskakująca – Kobieto! Czy Ty naprawdę nie wiesz, że najsilniejsza liga w Europie […]

Zarabiaj na bateriach

Właśnie odezwał się do mnie, a właściwie przypomniał o sobie mój były wspólnik, z którym kiedyś razem robiliśmy strony internetowe.

Promocje

Za tydzień moje urodziny. Jak, co roku, będę przygotowywać dwa przyjęcia urodzinowe, jedno dla rodziny, a drugie dla kobiet i tylko kobiet. Jestem zmuszona robić dwie imprezy.

Konkursy

Wybrałam się na zakupy. Chciałam kupić kilka spożywczych produktów i coś niecoś z działu chemia-kosmetyki. Sobotę miałam zaplanowaną od samego rana, więc na zakupy planowałam wyskoczyć w piątek wieczorem.

Reklama Forum

Wśród wielu ludzi panuje przekonanie , ze dobry produkt nie potrzebuje reklamy. W sumie można się z tym zgodzić, jednak jak się do tego ma nowy produkt na rynku. Skąd klienci mają wiedzieć, że jest dobry ?