Promocje

Za tydzień moje urodziny. Jak, co roku, będę przygotowywać dwa przyjęcia urodzinowe, jedno dla rodziny, a drugie dla kobiet i tylko kobiet. Jestem zmuszona robić dwie imprezy.

Inaczej nie miałabym okazji do prawdziwego uczczenia kolejnego roku mojego życia. Przyjęcia z rodziną są nudne. Każdy wykorzystuję okazję do tego, aby się czymś pochwalić, albo ponarzekać, budząc współczucie, a ja jestem zmuszona do podawania do stołu. Takie urodziny to nie urodziny bo to nie są jakieś promocje (Darmowekonkursy.pl). W zeszłym roku moje dziewczyny zabrały mnie do clubu, gdzie są tańce erotyczne dla kobiet. Normalnie idziemy do pubu na kilka drinków, a potem na jakąś dobrą imprezę.

Wtedy miało być inaczej. Skorzystałyśmy z okazji, że w klubie odbywał się owy występ. Dziewczyny zarezerwowały, najlepszy z możliwych, stoik. Naszym drugie połowy nie były zadowolone, kiedy dowiedziały się o tym fakcie. Zwłaszcza, że każda z nas wróciła dość mocno wstawiona. A wszystko, dlatego że bar oferował nadzwyczajne promocje na alkohole. Ciekawe, co będzie się działo w tym roku? Promocje sa po to żeby z nich korzystać a ja należę do tych osób, które właśnie jak coś dają to biorę. Taka jest już moja natura i nie sądzę, że kiedykolwiek się to we mnei zmieni.