Pomysł na najlepsze konto oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe musi spełniać kilka naprawdę istotnych kryteriów i warunków. Na pewno musi mieć solidne oprocentowanie. Musi także mieć codzienną kapitalizację odsetek, które automatycznie będą dopisywane do naszego salda na koncie.

I co najważniejsze chyba, najlepsze konto oszczędnościowe bezapelacyjnie musi być tak zrobione żeby nie trzeba było płacić ani grosza podatku od zysku na koncie bankowym. Przypomnijmy , że tradycyjne konta oraz lokaty bankowe niestety, ale muszą być opodatkowane i od zarobionych na nich pieniędzy musimy zawsze zapłacić podatek za pośrednictwem banku. Jak widać najlepsze konto oszczędnościowe lub lokaty bankowe (Lokatka.pl) to coś czego jeszcze niedawno nie było jednak za sprawą geniuszy bankowych możemy się już czymś takim cieszyć i korzystać do woli w wielu polskich bankach. Co prawda nie wszystkie banki mają już w swojej ofercie takie rozwiązanie jednak już widać, że tendencja w tym kierunku jest pozytywna i wszystko nieuchronnie zbliża ku rychłemu upadkowi tradycyjnych lokat bankowych.

Jak to się mówi, potrzeba matką wynalazku i skoro ktoś wynalazł podatek od lokat to inny, nie mniej mądry człowiek na to miejsce wynalazł lokaty od których nie trzeba tego podatku płacić. Oczywiście nie zawsze dobrze jest , gdy ludzie omijają legalnie przepisy jednak tym razem taki wynalazek jak najlepsze konta bankowe wychodzi wszystkim na dobre. Banki ponownie zbierają pieniądze od społeczeństwa, a społeczeństwo cieszy się, że ich pieniądze są bezpieczne i zarabiają więcej niż na zwykłych lokatach.

Dodaj komentarz