Pierwszy raz w pracy przez internet

Praca przez internet to coś co śniło mi się po nocach i coś czego zawsze zazdrościłem moim znajomym. To coś pięknego przecież żeby dostawać pieniądze za siedzenie przed komputerem i pisanie postów na forum albo na przykład za administrowanie jakimiś katalogami stron.

Jednak nadszedł taki dzień i dla mnie i mogę się teraz pochwalić tym, że jest to mój zupełnie pierwszy raz (Larka.com.pl) w pracy przez internet. Zawsze byłem dobry z polskiego i potrafiłem pisać opowiadania na każdy temat. usłyszałem gdzieś, że niektóre firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron poszukują osób do pisania artykułów na zlecenie na rózne tematy i że płacą od każdego napisanego tekstu. Wysłałem im próbkę swoich możliwości, zaznaczając, że to jest mój pierwszy raz, i od razu dostałem kilka konkretnych zleceń.

Fajne było to, że bardzo mi pod pasowały tematy bo dotyczyły właśnie pracy i zarabiania w internecie, a ja przeciez ostatnie tygodnie spędziłem na szukaniu informacji na ten temat. Myślę, że nasza współpraca bedzie się układała dłużej i dam rade dzieki temu dorobić sobie do kieszonkowego i będe mógł śmiało pić piwo za swoje. Fajnie jest mieć zawsze swoje zarobione pieniądze i przecież nie muszą być to od razu miliony bo wystarczy coś co sfinansuje bieżące wydatki.

One Reply to “Pierwszy raz w pracy przez internet”

  1. Pingback: Pierwszy raz wygrałem konkurs sms « Super konkursy i promocje internetowe

Dodaj komentarz