Papilotki – nowość na rynku

Kochani czytelnicy ET-Center chcielibyśmy dzisiaj zaprezentować wam nasz nowy sklep internetowy, sprzedający różne produktu cukiernicze –  między innymi papilotki, które można również zobaczyć na nieoficjalnym bloguhttps://podstawyfotografii.wordpress.com/2011/02/01/papilot/. Obserwujące rynek zdecydowaliśmy się wprowadzić  ze względu na liczne maile dotyczące tegoż produktu, najczęściej typu: “Gdzie można kupić papilotki?”

zdjęcie muffinek w papilotkach

W odpowiedzi na pojawiające się zapotrzebowanie w sprzedaży udostępniliśmy szeroki asortyment  papilotek w różnych kolorach rozmiarach i kształtach (okrągłe i kwadratowe). Papilotki są dostępne zafoliowanych paczkach po sto sztuk  dla klientów indywidualnych oraz po 1000szt. dla odbiorców firmowych (cukierni).

Obecnie oferujemy kwadratowe i okrągłe papilotki w kolorach: białym, złotym, zielonym oraz brązowym. Dostępne są wśród nich zarówno papilotki do dekorowania ciasteczek, jak  również  te  specjalne do pieczenia babeczek, bądź muffinów. Specjalnie dla czytelników ET-Center udostępniliśmy też poradnik w jaki sposób można wykorzystać papilotki do pieczenia babeczek.

Zatem zapraszamy do lektury i zakupów. Polecamy również inne swoje produkty. Wkrótce oficjalne otwarcie sklepu z naszymi produktami, także serdecznie zapraszamy i zachęcamy do śledzenia nowości na naszym blogu.

Nie możemy się już doczekać.