Ogłoszenia towarzyskie

Miałam za sobą ciężki weekend. Spędziłam go bardzo pracowicie. A wszystko dlatego, że moja ciocia postanowiła kogoś poznać.

W tym celu zamieściła w jakieś kobiecych gazetach anonse i zaczęłą przeglądać ogłoszenia towarzyskie pięknych kobiet (Darmowesexogloszenia.pl). Dzięki temu umówiła się na kilkanaście randek. Z reguły były to jej pierwsze i ostatnie spotkania, gdyż panowie nie przypadli jej do gustu. Jednak  z Panem Andrzejem było inaczej. Po kilkunastu spotkaniach ciocia postanowiła zaprosić go do siebie na obiad. Problemem było to, że miała strasznie zaniedbany ogród. I tu zaczyna się moja rola. Przez cały weekend doprowadzałam go do porządku. Efekt był znakomity, ale wróciłam strasznie zmęczona do domu. Od samego progu w domu przywitała mnie głośna muzyka. W mieszkaniu było wiele nieznanych mi osób. Panował ogólny chaos i od razu zorientowałąm się, że to przez te ogłoszenia towarzyskie.

Kiedy udało mi się znaleźć moją współlokatorkę okazało się, że ta jest całkiem pijana i nie jest wstanie zamienić ze mną słowa. Moja złość w tym momencie osiągnęła niewyobrażalne rozmiary. Wyłączyłam głośną muzykę i kazałam wszystkim wyjść, po czym sama wzięłam się za sprzątanie. Pod stołem w kuchni znalazłam kupon keno. Miałam go wyrzucić, ale coś mnie tknęło. Sprawdziłam i okazało się, że ma on całkiem interesującą wartość. Postanowiłam zachować go dla siebie i absolutnie nie chwalić się nim przed współlokatorką.