Ładna pogoda, Zdjęcia dziewczyn i aktorek

Nie ma nic piękniejszego niż polska wiosną zadomawiająca się na dobre w naszym parku. Park przy pałacu to najczęściej odwiedzane miejsce, zarówno przez młodych, jak i starszych.

Mi i moim znajomym towarzyszy właściwie od początku naszego istnienia. Tu chodziły nasze mamy, kiedy były z nami  w ciąży, później przychodziły tu na plac zabaw. Dla dzieci zawsze były tu organizowane zajęcia latem i zimą. Bywają tu także znane polskie aktorki i modelki nago (Dziewczyny.org.pl). Wciąż park nam towarzyszy w naszym codziennym życiu i to tu lubimy się spotkać zawsze gdy tylko mamy wolny czas i chcemy miło spędzić słoneczny dzień. Teraz czekamy aż będzie ładna pogoda i idziemy do niego przywitać wiosnę. W zeszłym roku zrobiliśmy w nim wiele fantastycznych zdjęć.

Naprawdę takich pierwsza klasa. Później wiele z tych zdjęć trafiło do galerii na naszych blogach. Fotki posłużyły też znajomemu fotografowi jako tapety. Jeden z kolegów znalazł w Internecie nabywcę na swoje zdjęcia. Był to mężczyzna, który kolekcjonuje fotografie parków krajobrazowych w Polsce. Do tej pory naszego parku nie widział, a zdjęcia zrobiły na nim takie wrażenie, że zapragnął je mieć. Wystawiając zdjęcia można zarobić w Internecie. Przyjemny sposób na zwiększenie kieszonkowego.