Konkursy

Wybrałam się na zakupy. Chciałam kupić kilka spożywczych produktów i coś niecoś z działu chemia-kosmetyki. Sobotę miałam zaplanowaną od samego rana, więc na zakupy planowałam wyskoczyć w piątek wieczorem.

Tak się złożyło, że reklama z Tesco leżała pod moimi drzwiami, kiedy wracałam po pracy do domu. Były w niej super konkursy z naprawdę drogimi nagrodami. W aktualnej ulotce było kilka produktów, z minimalnie obniżoną ceną, które chciałam kupić. Postanowiłam więc wyskoczyć tam na zakupy. Dział spożywczy odwiedziłam w pierwszej kolejności, gdyż wiedziałam, że na tym z kosmetykami zejdzie mi dużo więcej czasu. Z reguły w Tesco na dziale z kosmetykami jest kilka hostess, które promują dane kosmetyki i rozdają do nich darmowe próbki oraz konkursy. Tak też było tym razem.

Miałam dużego farta, bo akurat trafiłam na promocje pudrów z mojej ulubionej firmy. Cena była niższa prawie o 10 zł, co było dla mnie bardzo miłą niespodzianką. Do tego kupując puder dostawało się od hostessy kupon promocyjny, który dawał 20% zniżki na cienie do oczu. A oprócz tego można było otrzymać od niej liczne darmowe próbki. Skorzystałam z promocji pomimo tego, że nie planowałam kupować tych kosmetyków. Przekonała mnie cena. W mojej ulubionej drogerii na pewno nie mogłabym liczyć na taką cenę tych produktów. Tesco można wiele zarzucić, ale dział z kosmetykami mają na piątkę.