Konkursy audiotele

Pamiętam czasy, kiedy na tvp1 były organizowane konkursy audiotele. Nie wiem dlaczego, ale bardzo lubiłam je oglądać. Pytania zadawane w tym konkursie nie były trudne.

Z reguły dotyczyły seriali emitowanych na antenie. Chociaż zawsze znałam odpowiedz, to nigdy nie brałam z nich udziału. Pewnie, dlatego że byłam niepełnoletnia. Świetnie zdawałam sobie sprawę, że gdybym zgłosiła do konkursu rodziców bez ich wiedzy, to byliby oni na mnie bardzo źli. A do tego rachunek, który przyszedłby wraz z nowym miesiącem, tą złość by tylko zwiększył. Ale nagrody do wygrania w konkursach, które można było tam wygrać kusiły i to nawet bardzo. Z tego, co sobie przypominam, to do wygrania były drogie samochody. Wykonać połączenie za 10zł i wygrać samochód o wartości 50tys to jest coś. Dzisiaj w telewizji nie ma już tych konkursów.

W może i są? W sumie trudno mi to jednoznacznie orzec, bo nie oglądam już telewizji od lat. Tzn. nie żeby w ogóle, bo czasami mi się to zdarza. Ale to tylko wtedy, kiedy puszczają jakiś ciekawy film. Dzisiejsza telewizja, jeśli ma już jakieś konkursy, to są to wyłącznie konkursy sms. Najwidoczniej szefostwo TV, które jest odpowiedzialne za konkursy, wyszło z założenie, że teraz każdy posiada telefon komórkowy.