Dzwonki polifoniczne w pracy

Wiele osób przechodzi przez taki moment w życiu, w którym odczuwa pilna potrzebę posiadania do dyspozycji, większej gotówki. Każdy szuka złotego środka. Od dawna można usłyszeć, że najłatwiejsze pieniądze można zyskać  sieci.

Ale skąd się dowiedzieć, jak zarabiać w Internecie? Postanowiłem znaleźć odpowiedź na te pytanie. Pytałem wśród swoich znajomych. Przeszukałem też wiele stron internetowych, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Skupiłem się na ofertach pracy. Najpierw usiadłem i spisałem listę rzeczy, które mógłbym wykonywać. Za wiele tego nie było. Doszedłem do wniosku, że moja przyszła praca musiałby mieć coś wspólnego z muzyką. Od dawna gram na trąbce, więc chciałbym to wykorzystać.

Oferty prace połączone z muzyką, które znalazłem były trzy. Pierwsza to granie na pogrzebach. Odrzuciłem do razu, to nie dla mnie. Kolejna to granie w zespole podczas ślubów itp. Niestety na to nie mam czasu, bo tu dochodzą próby. Ostatnia oferta najbardziej mi pod pasowała. Były to dzwonki polifoniczne do telefonów, a ściślej ich komponowanie i nagrywanie i  to za całkiem przyzwoite pieniądze. Kto wie, może obudzi się we mnie artystyczna dusza? Lubię muzykę i jeśli gdzieś mam z nią styczność to nie wnikam czy są to dzwoni czy jakies fajne darmowe mp3 do pobrania z internetu.