Kategoria: dziennikarstwo

Co przemawia na korzyść firm pożyczkowych?

Pożyczki pozabankowe stanowią obecnie bardzo silną konkurencję dla kredytów oferowanych przez banki. Ludzie coraz częściej decydują się na usługi firm pożyczkowych, a przemawia za tym wiele powodów.

Grupa MoCarta charytatywnie

Koncerty charytatywne dla biednych dzieci odbywają się niemalże w całej Polsce, a ich organizatorami są różne Fundacje. Angażują one do działania również gwiazdy muzyki. Nie inaczej było w przypadku zorganizowanej w Płocku imprezy charytatywnej, na której wystąpiła Grupa MoCarta.

Pomysł na dziennikarstwo obywatelskie

Oglądane przez nas wiadomości w telewizji trwają około 30 minut. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile trwać może ich przygotowanie? A może masz też pomysł na dziennikarstwo obywatelskie.

Oprocentowanie lokat

Spoty reklamowe banków ostatnio atakują nas wręcz coraz to lepszymi promocjami oprocentowania lokat bankowych. Trzeba jednak być świadomym,

Zdjęcia jak hostessy

Moja ciotka jest już dość starą kobietą. Mieszka sama, bo jej mąż umarł 15 lat temu. Spośród wszystkich dzieci swojego rodzeństwa tylko ze mną ma taki świetny kontakt.

Dziennikarstwo internetowe, praca, ogłoszenia

W czasie studiów szukałam pracy, żeby sobie dorobić do kieszonkowego od rodziców. To miała być moja pierwsza praca i nie miałam specjalnie pojęcia, jak się do tego zabrać.