Darmowe tuning forum

Coraz częściej spotykamy się na ulicach z zjawiskiem jakim jest tuning. Chłopaki kupują rózne samochody i zaczynają je przerabiac i jako to się potocznie mówi podrasowywać. Niektórzy mają gust i wiedzą co to jest naprawdę tuning, ale większość ro tandeciarze i robią ze swoich samochodów choinki. Dlatego warto znaleźć swoje własne tuning forum i na nim czerpać porady i natchnienie.

Ceny samochodów spadły na łeb na szyję od momentu kiedy Polska weszła do unii europejskiej. Można już za niewielkie pieniądze kupić naprawdę sympatyczne sportowe auto i wtedy pomyśleć jaki w nim zrobić oryginalny tuning swojego samochodu (Opelbank.com.pl). Niekoniecznie chodzi od razu o to żeby rasowac tam silnik i dodawać na siłę koni mechanicznych. Na początek spróbumy delikatnie zmienić wygląd, ale nie szalejmy. Czasem drobny spojler z tyłu i subtelne paski pod kolor i do tego chromy po bokach i już mamy pierwszy niewielki tuning. Warto tez zrobić tuning sprzętu grającego tak, aby mieć top soundsystem w swoim aucie.

Każde szanujące się tuning forum doradzi nam jak to się robi i inni uzytkownicy chętnie pochwalą się swoimi dokonaniami w tym temacie. Ja aktualnie sam jeżdżę BMW 523 i póki co kupiłem sobie nowe alufelgi , które od razu poprawiły wygląd auta i można to już uznac za pierwszy lekki tuning. Przyciemniłem sobie także szyby z tyłu i teraz ładnie się to komponuje z srebrnym kolorem auta. Narazie nei będe nic więcej przy nim robił, ale jak odłożę trochę kasy to pomyślę bo może warto trochę przeprogramowac silnik żeby miał więcej koni mechanicznych.

Dodaj komentarz