Darmowe radio internetowe z muzyką mp3

Eh ciężko było i dobrze , że miałam przy sobie internet w komórce i mogłam słuchać swoje ulubione radio internetowe. Nie mogłam przeprowadzić z nikim wywiadu do radia internetowego w którym pracuję, jechać na jakiś reportaż.

Nie wspomnę już o zwykłym pojechaniu na miejsce zderzenia tramwaju z autobusem. Przecież darmowe radio internetowe zarabia nie tylko na puszczaniu muzyki mp3. Bardzo ciężko było mi z tym, że po studiach nie mogłam znaleźć normalnej pracy i ciesze się, że przyjęło mnie chociaż to darmowe radio internetowe z fajną muzyką (Lagownia.pl). Równie dobrze mogłabym siedzieć w domu i wymyślać opisy na gg albo tylko słuchać darmowego radia internetowego.

Ale najgorszy dzień miał dopiero nadejść. Moje dni pracy w darmowym radiu internetowym były policzone. Otóż okazało się, że mało zdolna córka redaktora naczelnego została przyjęta na etat. Tego było już za wiele. Postanowiłam odejść z redakcji radia internetowego, które lansuje muzykę mp3 za darmo. Tak to już bywa, że jak ktoś ma jakieś koneksje to nie liczy się jego zaangażowanie, umiejętności oraz chęci do pracy tylko po prostu zostaje przyjęty po znajomości. Nigdy się to chyba w naszym kraju nie zmieni i dlatego coraz częściej myślę o wyjeździe za granicę Polski.