Darmowe poker bonusy

Kto interesuje się grą w pokera. Wydaje mi się, że jest nas coraz więcej. Kiedyś poker kojarzony był z typkami spod ciemnej gwiazdy lub z żulikami przegrywającymi w pokera swoje wypłaty.

Dzisiaj obraz ten diametralnie się zmienił i spojrzenie na poker jest całkiem inne niż dawniej. Gra w pokera to prawdziwa sztuka, która wymaga ścisłego umysłu i zimnych kalkulacji , a nie tylko liczenia na szczęście. Można nawet śmiało grać w pokera za darmo przez internet. W internecie jest coraz więcej portali oferujących darmowe bonusy pokerowe. Wygląda to w praktyce tak, że nie trzeba mieć własnej gotówki żeby pograć w tą ambitną grę na prawdziwe pieniądze. Nie ściemniam naprawdę. Dobre portale pokerowe dają nawet 150 USD dla nowych graczy na grę w pokera. Bonusy pokerowe cały czas rosną i słyszałem, że niebawem jedna z czołowych polskich stron pokerowych będzie oferować bonus pokerowy w gotówce o wartości 180 dolarów.

Na takich serwisach pokerowych są także takie ciekawostki jak turnieje pokerowe za darmo w internecie (Supergame.pl). Można wygrać naprawdę wartościowe nagrody, których będą nam zazdrościć inni. Ostatnio na portalu pokerowym Supergame zorganizowali turniej z nagrodą o wartości 4960 euro. Nieźle co? Zarzekają się, że następny turniej będzie o grubą kasę i już piszą że by się rejestrować bo nie wszyscy na niego się załapią.