Darmowe opisy na gg

Czy zdajecie sobie sprawę , że dzisiaj w internecie to można zarabiać na byle czym. Wystarczy zrobić jakąs wieśniacką stronę na której ludzie będą sami wrzucali darmowe opisy na gg i wystawić tam reklamy i już zarabiamy.

Takie stron można zrobić całe setki i każda jak zarobi parę zł to eazem do kupy można uzbieram spora sumkę miesięcznie. Ja już osobiście zrobiłem dwie swoje strony darmowe opisy na nowy komunikator gg (Gadu-opisy.pl) i widzę, że po trochu zaczynaja zarabiać. Nie jest to narazie duża kasa, ale ufam,że się rozkręci i bedzie tego coraz więcej. Mam także strony z tapetami na pulpit, z darmowymi grami i filmikami. Do kolekcji brakowało mi już tylko właśnie takiego portalu dla ludzi lubiących często zmieniać sobie opisy na gadu gadu.

Teraz już mam i sam czasem jakiś opisik tam dorzucę albo nawet się przyznam, że czasem jakis status sobie na gg ustawię. Gadu-gadu to dzisiaj najpopularniejszy komunkator i ciekawa rozrywka internetowa. Twórca tego komunikatora musi być naprawdę majętnym człowiekiem i to w dodatku kimś bardzo inteligentnym skoro udało mu się stworzyć coś tak prostego w obsłudze i coś co jest naprawdę użyteczne i przydatne każdemu kto ma zainstalowany internet. Coraz więcej osób ma już internet w domach i dlatego gg ma coraz więcej użytkowników.