Darmowe mp3

Postanowiłem wywołać dzisiaj fotki, które zrobiłem w ciągu ostatniego tygodnia. Właśnie wywołać. Samemu. Niedawno zrezygnowałem z cyfrówki i wróciłem do tradycyjnej fotografii.

Stwierdziłem, że daje to więcej radości od beznamiętnego pstrykania elektronicznym sprzętem. No i ma w sobie pewien dreszczyk. Robiąc zdjęcie aparatem cyfrowym zaraz po wykonaniu zdjęcia wiemy jakie są efekty. W technice analogowej przekonamy się o tym dopiero jak wyjdziemy z ciemni (o ile uda się nam je wywołać). Tak jak zamierzałem, postanowiłem przysposobić na ciemnię moją łazienkę. Jest w niej dość duża wanna (można położyć tam stolik), dopływ bieżącej wody – i co najważniejsze, nie ma w niej okna, więc nawet w ciągu dnia jest tam bardzo ciemno.

Niestety, w czasie wywoływania pękł mi koreks – cała klisza się prześwietliła. Straciłem wszystkie moje zdjęcia. Usiadłem zrezygnowany na kanapie i stwierdziłem że muzyka mnie uspokoi. Podszedłem do komputera i wyszukałem stron z których mogłem ściągnąć darmowe mp3 dostępne w internecie (Darmowemp3.hostil.pl). Po dwóch godzinkach odpoczynku poszedłem do łazienki wysprzątać cały ten bajzel. Wywoływanie zdjęc wymaga cierpliwości oraz naprawdę skupienia oraz wprawy. Widocznie u mnie zabrakło któregoś z tych trzech elementów.