Darmowe forum World of Warcraft to biznes i pieniadze

Mój brat kupił jakiś czas temu na aukcji internetowej portal o tematyce World of Warcraft. Na początku niezbyt mi się ten pomysł podobał, ale on się uparł i cały czas powtarzał, że darmowe forum World of Warcraft to bardzo dobry biznes i niezłe pieniądze do zarobienia.

Nie jest to przecież nasz pierwszy serwis i darmowe forum. Co nieco wiem na temat biznesu i pieniędzy jakie można zarabiać w internecie więc niezbyt mi się ten pomysł podobał. Zmieniłem jednak zdanie gdy zobaczyłem, że tam wyświetlają się reklamy o bardzo dużej wartości, a nie jakieś gówniane tak zwane jedno centówki. Zdarzały się tam nawet reklamy warte sześćdziesiąt centów na klik, a ja prawde mówiąc nie widziałem jeszcze takich reklam nigdzie nie widziałem.

Dlatego właśnie postanowiłem poważniej przyjrzeć się temu portalowi promującemu serwery internetowe do World of Warcraft  i osobiście sprawdzić co jeszcze można zrobić w celu wypromowania go, aby odwiedzała go jak największa liczba osób. Dzisiaj granie w World of Warcraft to dosłownie narkotyk dla wielu milionów osób i nie jedna rodzina już się z tego powodu rozleciała bo nie jeden mąż i głowa rodziny zamiast dbać o swoją rodzinę to całe dnie i noce spędza grając właśnie w tą popularną grę.