Darmowe forum rapidshare

Kolejnym problemem społeczeństwa jest problem bezdomnych.  Coraz więcej pisze się o tym problemie na darmowym forum rapidshare. Bezdomni czasem to większa zmora miasta niż biedni. Są oni wszędzie i wyłaniają się z kartonowych pudeł na dworcach czy z kanałów w miastach. Zamieszkują czasem przystanki a czasem miejsce na koszyki obok lidla. Głównym zadaniem bezdomnych jest “pożyczenie pieniędzy” od przypadkowych przechodniów.

Polacy jako pusty naród myślą w sposób bardzo płytki,  pomagając im dając im przysłowiowe 2 zł na bułkę wcale im nie pomagają, a pogarszają sytuacje. Warto czasem poczytać sobie co na ten temat piszą ludzie tworzący darmowe forum z recenzjami i opiniami o filmach (Wrzucanie.pl).  Taka pomoc wcale nie zmusza bezdomnego do zrobienia coś z własnym życiem, ale pogarsza jego lenistwo i próżność. Będąc w Monachium nie zauważyłem ani jednego bezdomnego. Czy to dlatego, że te miasto nie ma bezdomnych? Nie sadze porostu wszyscy przyjechali do Szczecina, do miasta gdzie ludzie o dobrym sercu zawsze rzucą kilka zł na wino, które pomoże przetrwać trudne chwile.

Apeluje do ludzi którzy idach do pracy mijają bezdomnego, który prosi was o kilka gr. o nie pomaganie im. Nie dlatego, że jestem jakimś bez serca okrutnym internautą na darmowym forum rapidshare, ale nie pomagając im wyganiasz ich z miasta i mówisz, że tutaj nie ma próżności, bezdomni wyniosą się do gdańska gdzie Tusk na pewno zadba o dodatkowe miejsca w przytułkach.

Dodaj komentarz