Darmowe forum o kwiatach

Cały mój nowy dom na wsi jest w kwiatach. Nakupowałem ich sobie bardzo dużo bo kocham kwiaty doniczkowe i teraz zajmuję się ich pielęgnacją. Jeśli kupię jakieś nowe kwiaty to od razu wchodze na internet i tam szukam informacji o sposobach jak je pielęgnować. Jednak dla mnie to jest ciągle za mało i porusze niebo i ziemię , aby założyć własne, darmowe forum o kwiatach.

Skoro mam forum dla kobiet, które piszą tam sobie o dzieciach to czemu ma mi się nie udać zrobić forum gdzie będą najważniejsze pięknie pachnące kwiaty doniczkowe. Myślę też, żę własnie na forum dla kobiet znajdę kilka pań, które z przyjemnością poprowadzą darmowe forum o kwiatach. Wśród kobiet łatwiej jest znaleźć osoby znające i dbające o kwiaty i jestem prawie pewien, że nie będę nawet musiał nikogo namawiać. Takie darmowe forum o kwiatach powinno rozkwitnąć jak wiśnia na wiosnę i nie będzie nawet trzeba wydawać pieniędzy na reklamę bo kobiety będą o tym na tyle plotkować i doradzac sobie kwiaty, że jestem spokojny o przyszłość portalu.

Już mamy szablon na którym będzie forum i teraz wyszukujemy darmowe dodatki i galerię, aby eksponować tam nasze kwiaty. Za kilka tygodni dam ogłoszenie na forum dla kobiet i niech zgłaszają się do mnie panie lubiące kwiaty i chcące dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Najważniejsze żeby znalazł się administrator, który będzie traktował forum jak własne. Administrator znajdzie już sobie do pomocy moderatorów i osoby znające kwiaty.

Dodaj komentarz