Darmowe forum na ogłoszenia

Mam w sumie kilkanaście for internetowych o bardzo zróżnicowanej tematyce. Jednak wszystkie borykają się z jednym i tym samym problemem. Chodzi dokładnie o spam na forach.

Są tacy pseudo pozycjonerzy, którzy traktują poważne fora internetowe jako portale na ogłoszenia. Mają jakąś taką schizę, że wydaje im się, że darmowe forum nadaje się tylko na ogłoszenia i linki do ich marnej jakości stron. Moi administratorzy mają jasne okreslone zadania i jednym z nich jest właśnie pilnowanie porządku , aby żadno moje darmowe forum nie zamieniło się w portal na ogłoszenia internetowe całkiem za darmo na przykład towarzyskie. Nie po to kupuję forum i je potem promuję oraz linkuję żeby jakies dupki zamieniły mi je w spamowisko. Ja takich metod nie uznaję i tępię na każdym kroku gdzie tylko mogę.

Moje fora są wartościowe i naprawde czyste os takich śmieci i mam nadzieję, że zawsze takie już będą. Każdy kto łamie zasady na moich portalach zostaje od razu usuwany i nie ma już tam prawa powrotu. Jestem w tym temacie konsekwentny i każę przsetrzegać regulaminu adminom i moderatorom. Jeśłi któryś z nich dopuszcza ogłoszenia na forum to tez go wywalam i zastępuję następnym. Nie ma co pozwalać komuś na ogłoszenia na forum bo jeśli się przymknie oko na jednego to zaraz zejdą się setki innych i zrobią z forum śmietnisko.

Dodaj komentarz