Darmowe forum i gry online

Kiedy moja siostra, która prowadzi darmowe forum i gry online, zaszła w ciąże cała rodzina była zachwycona. To było najdłużej wyczekiwane dziecko w rodzinie. O tym, że jest w ciąży poinformowała nas w Mikołajki, gdyż tak się złożyła, że szóstego grudnia moja mama robi dla całej rodziny obiad.

To przez to, że świąt Bożego Narodzenia nie spędzamy razem. Jednak kiedy Joasia obwieściła, że na wiosnę pojawi się w naszej rodzinie niemowlę, to już wiedziałam, że te święta spędzimy nie na wyjeździe, tylko w swoim gronie. Ustaliliśmy, że zjedziemy się do rodziców, gdyż to oni posiadają największy dom. Już na 3 dni przed Wigilią wszyscy byliśmy obecni i wspólnie przygotowywaliśmy wszystko, co było niezbędne. Najwspanialszy moment z pobytu u rodziców to zdecydowanie wręczenie prezentów po kolacji Wigilijnej.

Otóż zarówno mój mąż, jak i mąż Joasi zakupili, tradycyjnie dużą ilość prezentów. W tym roku jednak, nie było tak, jak zawsze, czyli nie wszystkie były dla nas. Najwięcej przypadło nienarodzonemu potomkowi. Uwieczniliśmy na zdjęciach wszystko, co zakupili robiąc tym samym bardziej prezenty dla siebie. Siostra zapewne wrzucie te zdjęcia na to swoje darmowe forum i najnowsze gry komputerowe online (Gierman.pl). Bo jak inaczej wytłumaczyć, zakupienie wielgachnej kolejki, zdalnie sterowanych aut i innych chłopięcych zabawek? Nie ciekawiły ich nawet nowe gry komputerowe, które dostali od nas. Całe święta się przebawili.