Darmowe boks forum

Jak ten czas szybko leci. Pamiętam jak prawie dziesięć lat temu zakładałem pierwsze w Polsce forum dla fanów boksu. Ale się wtedy tam działo. Takie darmowe boks forum po prostu żyło i tętniło życiem, że aż chciało się tam zaglądać. Ja sam wtedy przesiadywałem tam całymi dniami i nocami i nie dość, że pilnowałem porządku to jeszcze pisałem wiele mądrych i długich posatów. Trzeba przyznać, że miałem wtedy wiele zapału i energii do tego, aby tworzyc to forum o boksie i wkładałem tam całego siebie.

Teraz postanowiłem trochę odbudowac dawną pozycję portalu bokserskiego i dlatego montuję nową ekipę, która będzie tam ciekawie pisać. Szukam takich, którzy kochają boks i wiedzą co ten sport jest warty. Nie chcę zwykłych kiboli, którzy tylko potrafią się nawzajem obrażać i używac wulgaryzmów. Boks jako dyscyplina sportowa to wcale nie jest sport dla tempaków jak to się niektórym wydaje. Boks to dyscyplina boksu pełna dramaturgii oraz zwrotów akcji. Każdy może wygrać z każdym i nieraz już niejeden faworyt poległ sromotnie jesli nie przygotował się należycie do pojedynku.

Walki bokserskie oglądam z zapartym tchem i tez z takimi ludźmi chcę pracowac na najstarszym serwisie bokserkim w Polsce. Było tam juz na tym forum boks niejedno niepotrzebne zamieszanie i nieporozumienie, więc tym razem chcę uniknąć takich sytuacji. Ma być zgrana i fajna społeczność boks forum tak jak to było kilka lat temu , gdy zaczynaliśmy i gdy żyliśmy forum i budowaliśmy je wszyscy razem od zera. RObiliśmy to jako pasjonaci boksu i nikt oczywiście nam za to nie płacił żadnych pieniędzy.

Dodaj komentarz