Darmowa telewizja reklamowa

Opakowań z czekoladą miałam bardzo dużo, więc nikomu nie żałowałam. Najbardziej byłam oblegana przez dzieciaki. Rodzice pozwalali im brać czekoladę, ale nie jeść, żeby się nie wybrudziły.

Większość dzieci okazała się jednak bardziej przebiegła i w chwile potem była już umazana. W dość szybkim tempie rosła liczba dzieci z wymazanymi buźkami. W pewnym momencie podszedł do mnie pan krzycząc: „Darmowa Telewizja internetowa w HD! Czy to Pani odpowiada za te brudne dzieci?” Okazało się, że pan kręcił reklamę odplamiacza i dzięki temu, że moja czekolada pobrudziła tyle dzieciaków, mogłam wziąć udział w reklamie. Nawet sie nie spodziewałam, że któregoś dnia zainteresuje się mną telewizja za darmo. W zasadzie to nawet nie do końca chce mi się występować w jakiś kanałach telewizyjnych.

Telewizja internetowa to rzeczywiście przyszłość i nie da się od tego uciec. Czy chcemy czy nie to cyfryzacja telewizji postępuje i za jakiś czas kompletnie nie będzie już analogowego sygnału tylko wszystko zastąpi sygnał cyfrowy. Ma to swoje ogromne zalety i praktycznie nie ma wad. Jedyne co to mogą występować zakłócenia w odbiorze sygnału telewizji cyfrowej w momencie, gdy na dworze jest burza i biją pioruny. Nie dawno oglądałem z kolegami mecz Polska – Czechy i własnie podczas tego meczu rozpętała się burza z piorunami i można było zaobserwować zacinanie się obrazu w telewizorze.