Darmowa muzyka

Lubię grać w pokera, zawsze lubiłem – od kiedy się tylko nauczyłem grać. Ostatnio odkryłem również grę na serwisach internetowych. Wciągnęło mnie to – mogłem grać z graczami z drugiego końca świata.

I uwielbiałem wygrywać – otrzymywałem wtedy bonusy pokerowe. Wygrywałem masę ciekawych rzeczy – nawet raz dostałem laptopa. Dostawałem też inne nagrody – pewnego razu otrzymałem kod dostępu do serwera z którego mogłem ściągać darmową muzykę mp3. Ucieszyłem się z tego bardzo – teraz katalog muzyka na darmowych plikach mp3 na moim komputerze zaczął pęcznieć – jakoś dotychczas nie miałem okazji ani możliwości by zgromadzić kolekcję plików multimedialnych. Teraz mnie to wciągnęło – chciałem mieć coraz więcej plików. Nigdy nie miałem obszernej kolekcji muzyki – obecnie mogłem w ciągu kilkunastu minut otrzymać dowolną piosenkę.

Zacząłem ściągać codziennie kilkadziesiąt plików. Zgromadziłem naprawdę obszerną kolekcję – tylko co teraz z tym wszystkim zrobić? Zaczęło brakować mi miejsca na dysku. Zastanawiałem się jak to wszystko w wygodny sposób zarchiwizować. Pomyślałem od dokupieniu drugiego dysku – tylko że musiałby być to dysk zewnętrzny. Nie wsadzę drugiego dysku do laptopa. Zastanawiam się co zrobić – może nagrywać to wszystko na CD?