Darmowa muzyka mp3

Brakuje mi pieniędzy, szukałem jakiegoś źródła w miarę stałych dochodów. Niestety z pracą kiepsko, studentów zatrudnią bardzo chętnie – ale oczywiście zaocznych, co by byli „dyspozycyjni”.

Jako student dzienny mogłem coś znaleźć jedynie przez agencję pracy tymczasowej – ciężka harówka w magazynie za beznadziejne pieniądze. Dodatkowo magazyn w takim miejscu, że traci się dwie godziny dziennie na sam dojazd. Zdecydowanie nie odpowiadała mi ta praca. Stwierdziłem, że najlepszą z mojego punktu widzenia pracą, byłaby praca w domu. Mogłabym słuchać moje ulubione darmowe mp3. Postanowiłem znaleźć jakiś sposób na to jak zarabiać w Internecie.

Rozsyłanie maili i innych „łańcuszków” oczywiście odpadało. Zdecydowanie za małe pieniądze bym tam dostał – no i nie jest to mile widziane przez innych użytkowników sieci. Takie zaśmiecanie. Postanowiłem poprowadzić własną działalność internetową. Zorganizowałem serwer wymiany plików. Rozwiązanie wydajniejsze od sieci P2P – szybciej możemy mieć to co chcemy. Większość zasobów serwera stanowiła muzyka. Każdy nowy użytkownik, aby móc korzystać, musiał załadować na serwer minimum gigabajt plików – oczywiście miały być to darmowe mp3 znalezione w sieci internetowej. Serwis prędko zyskał na popularności – był darmowy, ja pobierałem opłatę od zamieszczanych na nim reklam – i tak znalazłem sposób na zarabianie w Internecie.