Biznes i pieniądze na sklepie gdzie są biustonosze

Oszaleję za moment, a raczej jutro. Należę do osób, a raczej mężczyzn z reguły bardzo spokojnych, to znaczy do czasu, aż mnie ktoś nie zdenerwuje. Ale żeby tak się stało to trzeba naprawdę bardzo się napracować.

Napracować każdemu oprócz mojej żony. Ona nie rozumie, że ja mam biznes i pieniądze na sklepie gdzie są biustonosze erotyczne do kupienia w internecie (Erotiko.pl). I jak na złość chyba buntuje moje córki. Ale żeby nie było, to już tłumaczę cóż jest w stanie tak szybko wyprowadzić z równowagi, tak spokojna osobę jak ja, a mianowicie zakupy. A moja żona jakby robiła mi na złość. W domu mam 4 kobiety i jestem sam jeden facet. Jak na złość na koniec miesiąca, co miesiąc żona wpada na ten sam genialny pomysł, a mianowicie zakupy, ale nie żywności tylko ciuchów. Do tych pierwszych nie mam nic, bardzo lubię jeść dlatego na jedzenie nie szkoda mi pieniędzy, ale na kolejną parę spodni tak, bo one kupują ciągle to samo. Buty, spodnie, biustonosze, stringi. Ja rozumiem, że co jakiś czas trzeba, ale co miesiąc?

Żadna kobieta nie ma w szafie tyle tego, co moja żona. Bielizna jest wszędzie, bluzki tak samo, a one się tylko wymieniają. Jeszcze jak dziewczynki były młodsze to żona sama szła i kupowała co trzeba, ale jak podrosły to zaczął się horror. Bo zakupy robić każda umie, ale jeździć autem tylko ja. A najgorsze, że nie mam już pomysłów na usprawiedliwianie się dlaczego jutro akurat nie mogę z nimi jechać. Niech mi ktoś pomoże, bo oszaleję.

Dodaj komentarz