Biznes i pieniądze dla modelki

Nie dość, że mojej dziewczynie ciągle marzy się to co mają inne modelki to jeszcze chce wyjechać na dłużej i robić karierę za granicą. Kiedy sie poznaliśmy to wiedziałem, że kiedyś taki moment nadejdzie i zawsze starałem się zostawić sobie małą furtkę na chwilę , gdy będę musiał ją zostawić.

Tak chyba będzie łatwiej bo nie jestem idiotą i nie mam zamiaru chamować jej kariery bo wiem jak ważny jest biznes i pieniądze dla modelki. Ja sam prowadzę różne biznesy i ona to szanowałą przez te lata. Jednak teraz, gdy nadarzyła się okazja zarobienia naprawdę dobrych pieniędzy dla mojej modelki to nie mam prawa jej tego zabraniać. Nawet nie mam do siebie pretensji bo ten wyjazd dla niej został załatwiony na takim moim darmowym forum.

Mogłem jej tego nie pokazać, ale z drugiej strony miałbym wyrzuty sumienia, że nie pomogłem jej w tym , aby zaistniała jak inne modelki wyłonione w konkursach na miss Polonia przed nią. Zobaczymy jak się nasze życie dalej potoczy. Ja nie uznaję związkó na odległość i wiem, że umrze takie uczucie śmiercią naturalną. Jeśli będzie tam trzy miesiące to zaczekam i wytrzymam, ale jeśli się to przeciągnie to nie będę na nią czekał tylko ułożę sobie życie od nowa z kimś kto nie ma ambicji wyjazdu na długie lata do pracy za granicą.

Dodaj komentarz