Animacje

Święta Bożego Narodzenia zawsze są okazją do odświeżenia kontaktów z dalszą rodziną i znajomymi. Ostatnio przy niedzielnym obiedzie u mamy, na którym była także moja siostra, wspominaliśmy, jak to było kiedyś, kiedy w święta życie towarzyskie w naszym domu tętniło życiem.

W domu było gwarno i zewsząd rozbrzmiewała muzyka a w telewizji leciały śmieszne animacje i filmiki reklamowe (Lodynakiju.pl). Między świętami a sylwestrem przez nasz dom przewijało się wiele osób. Była to zarówno rodzina, jak i przyjaciele domu. Wraz ze śmiercią taty i przeprowadzką mamy z dużego domu do mieszkania, takie święta się skończyły. Teraz odbywały się w bardzo wąskim gronie. Muzyka została wyparta przez filmy lub animacje. Zamiast wspólnych śpiewów przy akompaniamencie pianina jest familijne kino. Pamiętam, że naszym marzeniem było doprowadzić do odkupienia naszego rodzinnego domu.

Podczas tego obiadu Justyna obwieściła nam, że dzięki wielkiemu szczęściu, niespodziewanie się wzbogacili. Dzięki temu kupili wraz z mężem nasz stary dom. Dzisiejszy obiad był po to, aby poinformować mamę, że może się do niego przyprowadzić w każdej chwili. A wszystko dzięki temu, że wygrali w keno. Nasz naród zwariował wręcz ostatnio na punkcie różnych gier oraz animacji do oglądania w internecie.